Akce

Ve čtvrtek 5.10. se žáci v rámci dějepisu účastnili dějepisné exkurze v MAMUTOVĚ V PŘEROVĚ. Nejdříve žáci navštívili MALÉ ŠKOLNÍ MUZEUM, kde je čekal výklad k tématu archeologie v Předměstí. Následně žáci navštívili PAMÁTNÍK LOVCŮ MAMUTŮ, kde je možno vidět řadu archeologických nálezů.

Sportovní den

21.09.2023

Ve čtvrtek 21.9. se žáci zúčastnili sportovního dne, který byl uspořádán pro žáky 6. ročníku na školní zahradě. Žáci si v průběhu stihli zahrát ringo, vybíjenou, softball a spousty dalšího.

V týdnu od 18. do 22.9. se naše třída zapojila do projektu PĚŠKY DO ŠKOL. Jednalo se o výzvu, jejímž cílem je zvýšit počet dětí, které se budou pravidelně dopravovat do školy pěšky. Čím méně aut přijede až před školu, tím bezpečněji a příjemněji tam je i pro naše děti. Nesmíme také opomenout fakt, že tím dochází k šetření životního prostředí. ...

První týden školního roku po velkých prázdninách je vždy náročný, jak pro žáky, tak pro učitele. Proto si ho naše škola zpestřila cvičením v přírodě, které se konalo v pátek 8. září. Vydali jsme se na celý den procházkou přes Lagunu do parku Michalov v Přerově, kde jsme strávili hezké dopoledne a navzájem sdíleli zážitky z prázdnin.